środa, 3 kwietnia 2013

Przemoc typu audio

Z Bzylową infekcją skutecznie rozprawia się Augmentin.

Roszek za to rozprawia się z Bzylem, który ostatnimi czasy stał się nieznośnie nieznośny (czyt. Wrzaskun). W związku z zaistniałą (bardzo uciążliwą, szczególnie dla uszu) sytuacją, Roszek opracował dwie metody radzenia sobie z przemocą typu audio.

 1. Stanąć vis-à-vis brata, w pozycji dokładnie takiej, jak posągi z Władcy Pierścieni (obrazek poniżej). Siłą woli odepchnąć falę dźwiękową/wyczarować barierę dźwiękoszczelną/unieszkodliwić Wrzskuna.

 2. Rozpłakać się.


posągi 1

Szczególnie pierwszy sposób w wykonaniu Roszka wygląda bajecznie :)

Na razie jednak ani jeden, ani drugi nie działa.

Prace badawcze trwają...

 

***

Uwaga! Pilnie poszukiwana kapsuła dźwiękoszczelna do przechowywania dziecka (konkretnie Bzyla) w momentach krytycznych (konkretnie przez większość dnia). Może być używana. Tanio kupię.

Kontakt: desperat@wychowacdzieckoiprzezyc.pl

4 komentarze :

 1. Można w okna wstawić szyby dźwiękoszczelne. A delikwenta za okno. Może zimę przy okazji przegoni. Wrzaskiem. ;) Inny sposób: przeczekać. pozdrawiamy ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Madziu ja mam wrzask razy dwa :( I Bartolin i Gabi to urodzeni wrzasko-potwory :( Wyjadacze kremu do tyłka,wyrzucacze ubrań z szaf ... Kiedy wyrosną??? Pytam - kiedy???

  OdpowiedzUsuń
 3. Ryczę ze śmiechu. Wyobraziłam sobie Roszka w takiej pozie i Bzyla w kapsule dźwiękoszczelnej - cudowne!! Czekam na dalsze wyniki badań z niecierpliwością. pozdrawiam najserdeczniej!

  OdpowiedzUsuń