niedziela, 1 września 2013

Slowman

Roszkowe tętno w czasie snu spada nawet do 50.. Dlatego jutro, oprócz zwykłego echa serca, założą Mu jeszcze Holtera - specjalne urządzenie, które przez 24 godziny będzie zapisywało pracę serca. I wtedy lekarze będą mieli pełny obraz sytuacji. Pan doktor powiedział: "niektórzy tak mają", ale lawina w mojej głowie już ruszyła i spodziewam się rewelacji typu: operacja, rozrusznik itp. Boże. Człowiek dostał tu tyle ciosów prosto w serce, że teraz panicznie boi się kolejnych. Muszę tego wewnętrznego Panikarza zamknąć do szafy i nie wypuszczać. Tfu, tfu, nic złego się nie wydarzy! Prawda?

5 komentarzy :

 1. <Madziu to prawda trzeba myśleć zawsze pozytywnie , jest lepiej a będzie bardzo dobrze, pamiętaj, Roś wygląda cudownie a Uśmiech jak słońce na niebie. Wszystko będzie ok, buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Ania mama Igorka-Aniołka1 września 2013 14:42

  Prawda,prawda... a Panikarza nie chowaj do szafy bo on też jest potrzebny żeby pózniej móc się bardziej cieszyć i śmiać się z niego

  OdpowiedzUsuń
 3. Madziu - nic się nie wydarzy - jak miło patrzec na uśmiechniętego Roszka

  OdpowiedzUsuń
 4. Madziu Gaby serce po korekcie waliło ok 140,jak spadło do 110 to bałam się że stanie :( Pamiętam jak mi tłumaczono że dziecko kardiologiczne może być albo za szybkie (jak Gabi) albo wręcz przeciwnie - wolniejsze.Zatem Roszek jako narzeczony Gabi musi mieć odwrotnie :) Pozdrawiam Kochani :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siacho powiedział, że "niektórzy tak mają". Kiedy spadał z drzewa z takim Holterem, doktor - później - zapytał, co się wtedy działo.

  A Panikarza"wyprowadzić przed dom i rozstrzelać",
  chyba, że Ania, mama Igorka, ma rację...

  OdpowiedzUsuń