środa, 22 lipca 2015

De luxe

Smażymy się na oddziale pediatrycznym we Wrocławiu - Bazyli i ja. Robimy badania metaboliczne. Polega to na oddaniu próbki moczu i dwa razy krwi, ale 3 dni wyleżeć trzeba. Z braku tlenu i absolutnej duszarni panującej na oddziale dopadł mnie kryzys i przez pół dnia resztkami silnej woli próbowałam nie zwymiotować i nie zemdleć jednocześnie.

Udało się.

A Bzyl.. Brak mi słów. Jest tak grzeczny, kochany, cierpliwy, usłuchany, pogodny, że tylko brać i całować, na rękach nosić. Jeszcze rok temu w duchu dziękowałam, że akurat to dziecko, z którym nieustannie tłukę się po szpitalach, czyli Roś, jest grzeczne i nie wrzeszczy tak jak Bzyl. Sama myśl o Bzylątku drącym się w niebogłosy na szpitalnym korytarzu przyprawiała mnie palpitacje i zimne poty. Musiał wreszcie jednak nadejść ten pierwszy szpitalny raz. A tu niespodzianka - Bzylek jest w nowej, ulepszonej wersji.

Zdecydowanie de luxe.

4 komentarze :

 1. Tragedia z tymi szpitalami. Dwa pobranie krwi i 3 dni w szpitalu wrrrrr.... Mam jednak nadzieję że badanie wyjdą dobrze. trzymajcie się i nie topnijcie :-) Mama Dorotki z zd :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy przywieźć Ci czego?
  Daj znać! Jesteśmy w pobliżu!

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie dokładnie jesteś? Jest okazja, żeby sie zobaczyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AJ, szkoda, że dopiero teraz przeczytała... To był wypad dwuosobowy tylko, na Kamińskiego. Ale będziemy szpitalować we Wrocku jeszcze nie raz...

   Usuń