poniedziałek, 7 grudnia 2015

Kotwica

Endorfinki znowu pachną farbą drukarską! Tym razem ugościła nas Kotwica - dwumiesięcznik wydawany przez Cichych Pracowników Krzyża w Głogowie. Jeżdżę tam z Roszkiem co tydzień na rehabilitację. Wyboru tekstów i zdjęć dokonała Pani Izabela Rutkowska, za co jej serdecznie dziękujemy, bo zrobiła to cudnie!
Parcia na szkło i papier nie mamy, ale zawsze to miło zobaczyć własne gęby na papierze. I najważniejsze - może ktoś przejrzy się w naszych perypetiach jak w lustrze. Może się uśmiechnie. Może uroni łzę. Zostawimy ślad...

Zabieram się za porządki na blogu. Po prawej stronie pojawia się zakładka MEDIA, bo, choć bardzo lokalnie, troszkę już mamy za sobą. Pojawia się też zakładka FILMY - zebrałam w jednym miejscu filmiki, które zamieszczałam na blogu. Nie wszystkie - tylko te, które są naszą twórczą kreacją. Łatwiej będzie je odnaleźć.

A za czas jakiś pojawi się kolejna zakładka pt. PIOSENKI... Bośmy się rozśpiewali i rozgrali z P. Piosenki się piszą, wieczory rozbrzmiewają gitarą, a to wszystko dzięki Wam - tak ciepło przyjęliście nasze muzyczne podziękowania "O Dobroci"!


Dzieje się!

4 komentarze :

  1. Poproszę więcej! Wszystko przeczytane i wciąż mi mało! :-)
    I.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brygantyną, fregatą(mówi Siacho, dla mnie) Wielkim Żaglowcem jest Twoje, Magdu, pisanie na blogu i całe działanie. Choć z "Kotwicą", choć ocean warczy całą dobę, płyniecie, a my, na gapę(nie wszyscy, Ania Sikorska, Ewa Czubkowska i parę jeszcze osób ma bilety!)dołączamy i łapiemy wiatr w połatane żagielki. Amerykański wynalazca, R.Buckminster Fuller,zwrócił uwagę, że statek nie zabiera nikomu wody, tylko na lądzie przychodzą ludziom do głowy własnościowe idee. No to podczepiamy się i płyniemy z Wami. Dziękujemy za piosenki i filmy!

    OdpowiedzUsuń