sobota, 14 stycznia 2017

1% czyli wszystko

Czy wiecie, że wpisując kilka odpowiednich literek w odpowiednie pola na odpowiednim druku możecie odmienić los dwóch wspaniałych gentelmenów, których przygody (mam nadzieję) z zapartym tchem śledzicie na tym blogu?

O tak, tak niewiele, a dla nas tak dużo. Wszystko.

Wasz 1 % wykorzystujemy mądrze - robimy badania. Bardzo drogie. Udało się wykluczyć boreliozę i przeskanować organizmy chłopców. Dzięki Waszemu wsparciu stać nas na drogą opiekę dietetyczną, która może być dla naszych dzieci kluczowa. Będzie nas stać na drogie suplementy, na turnusy rehabilitacyjne, wiele terapii, które czekają w zanadrzu, jeśli Endorfinki nadal się nie rozgadają.

Dzięki Waszemu 1% stać nas na marzenia.
Marzenia banalne, ale na dzień dzisiejszy zdają się być nieosiągalne - że nasze dzieci kiedyś opowiedzą nam, co im się śniło, co je boli, czego się boją. Że będą miały przyjaciół, może miłości, że odnajdą w tym pokręconym świecie swoje miejsce i nie będzie to smutna, wyalienowana klitka DPSu.

Nie pozwólcie nam przestać marzyć!
Nie pozwólcie nam przestać wierzyć!

Liczymy na Was, bardzo.
I dziękujemy, że zawsze jesteście z nami.

To się czuje. 
Głęboko w sercu.


1 komentarz :

  1. Nie ma komentarzy- bo TO SIĘ WIE!, że każdy z nas, którzy czytają i kibicują Endorfinkom nie zapomną o NICH przy rocznym rozliczeniu!!!!
    Pozdrawiamy Serdecznie!!!!:)

    OdpowiedzUsuń